ТОВ «Агроекспертсервіс»

Ми партнери аграріїв та учасників ринку зерна у питаннях

контролю якості ґрунту та продукції рослинництва, що є

запорукою стабільного зростання врожаїв та високих

фінансових результатів
ТОВ «Агроекспертсервіс»

ТОВ «Агроекспертсервіс» пропонує комплексний лабораторний аналіз якості ґрунту, посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки.
ТОВ «Агроекспертсервіс»

Лабораторні дослідження проводяться якісно та максимально швидко. Результати випробувань, після отримання, надсилаються замовнику на електронну адресу з подальшим відправленням оригіналу протоколу випробувань поштою.

ТОВ «Агроекспертсервіс»
ТОВ «Агроекспертсервіс» - лабораторія аграрного напрямку, яка в своїй роботі постійно впроваджує світовий досвід. Працює над освоєнням нових видів досліджень, необхідних для ефективної роботи агропідприємств та учасників ринку зерна.


ТОВ «Агроекспертсервіс»У нас працюють висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом у сфері лабораторних досліджень, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
Лабораторія «Агроекспертсервіс» працює над розширенням напрямків своєї діяльності, зокрема нещодавно окрім визначення посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки впроваджено дослідження якості ґрунту та налагоджено співпрацю з групою компаній
BIOENERGY по реалізації біопрепаратів, як для органічного так і для великотоварного сільгоспвиробництва.

Навігація порталу

Календар

«    Січень 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

ТОВ «Агроекспертсервіс»

Фотогалерея

Новини з AgroPortal.ua

Україна — у трійці лідерів на змаганнях технологій у Німеччині
Українські агрономи у 2018 р. дебютували у змагання технологій на днях поля DLG у Німеччині.

ДПЗКУ збільшила потужності з фасування борошна
Кролевецький комбінат хлібопродуктів, що входить до «Державної продовольчо-зернової корпорації України» (ДПЗКУ), завершив монтаж нової фасувальної лінії борошна.

Названі найбільш перспективні напрямки агроекспорту до Ізраїлю
Україна є нетто-експортером агропродовольчої продукції до Ізраїлю — за 11 місяців 2018 року експорт агропродовольчої продукції до Ізраїлю перевищував імпорт у 34 рази.

Укргазбанк виплатив аграріям 40 млн грн компенсації за придбання сільгосптехніки
Другим за затребуваністю кредитом серед сільгоспвиробників за підсумками 2018 року є кредити на придбання транспортних засобів. Зокрема цьому сприяє державна програма часткової компенсації вартості ...

ALFA Smart Agro виводить на ринок нові продукти
Компанія ALFA Smart Agro розширює портфель довгоочікуванними розробками, які, за висновками науковців, можуть стати лідерами ефективності у своїх сегментах:  акарицид Сінтак®, фунгіцид Артіс Плюс®, ...

Підсумки року: Україна збільшила виручку від агроекспорту на $880 млн
Зовнішньоторговельний обіг України продукції АПК за результатами 2018 року сягнув понад $24,3 млрд, з яких $18,8 млрд припадає саме на український агроекспорт.