ТОВ «Агроекспертсервіс»

Ми партнери аграріїв та учасників ринку зерна у питаннях

контролю якості ґрунту та продукції рослинництва, що є

запорукою стабільного зростання врожаїв та високих

фінансових результатів
ТОВ «Агроекспертсервіс»

ТОВ «Агроекспертсервіс» пропонує комплексний лабораторний аналіз якості ґрунту, посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки.
ТОВ «Агроекспертсервіс»

Лабораторні дослідження проводяться якісно та максимально швидко. Результати випробувань, після отримання, надсилаються замовнику на електронну адресу з подальшим відправленням оригіналу протоколу випробувань поштою.

ТОВ «Агроекспертсервіс»
ТОВ «Агроекспертсервіс» - лабораторія аграрного напрямку, яка в своїй роботі постійно впроваджує світовий досвід. Працює над освоєнням нових видів досліджень, необхідних для ефективної роботи агропідприємств та учасників ринку зерна.


ТОВ «Агроекспертсервіс»У нас працюють висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом у сфері лабораторних досліджень, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
Лабораторія «Агроекспертсервіс» працює над розширенням напрямків своєї діяльності, зокрема нещодавно окрім визначення посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки впроваджено дослідження якості ґрунту та налагоджено співпрацю з групою компаній
BIOENERGY по реалізації біопрепаратів, як для органічного так і для великотоварного сільгоспвиробництва.

Навігація порталу

Календар

«    Липень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

ТОВ «Агроекспертсервіс»

Фотогалерея

Новини з AgroPortal.ua

Китай буде імпортувати ГМ-сою з США
Китай, найбільший у світі імпортер сої, схвалив ввезення нових сортів ГМ культур із США.

Названа середня зарплата працівника агросектору
Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у травні 2017 р. становила 6840 грн, що у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3200 грн).

Бразилія схвалила ГМ-тростину для комерційного використання
Національна технічна комісія з біобезпеки Бразилії (CTNBio) схвалила комерційне використання першої генетично модифікованої (ГМ) цукрової тростини Bt (Bt Sugarcane) сорту CTC 20 BT, розробленої ...

В Україні помітно здорожчала кукурудза
Ціни на українському ринку кукурудзи в період з 27 по 30 червня піднялися на 300-450 грн/т.

Експорт молочних продуктів зріс на чверть
Експорт молочних продуктів за п’ять місяців 2017 р., в порівнянні з відповідним періодом минулого року, зріс на чверть в натуральному виразі та на 77% в грошовому.

Україна наростила експорт борошна
Україна станом на 29 червня 2017 року у 2016/2017 МР експортувала 370 тис. т борошна, що на 39,4 тис. т більше, ніж станом на аналогічну дату минулого року.