ТОВ «Агроекспертсервіс»

31-03-2017, 13:39

ТОВ «Агроекспертсервіс»

ТОВ «Агроекспертсервіс» пропонує комплексний лабораторний аналіз якості ґрунту, посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки.
ТОВ «Агроекспертсервіс»

Лабораторні дослідження проводяться якісно та максимально швидко. Результати випробувань, після отримання, надсилаються замовнику на електронну адресу з подальшим відправленням оригіналу протоколу випробувань поштою.

ТОВ «Агроекспертсервіс»
ТОВ «Агроекспертсервіс» - лабораторія аграрного напрямку, яка в своїй роботі постійно впроваджує світовий досвід. Працює над освоєнням нових видів досліджень, необхідних для ефективної роботи агропідприємств та учасників ринку зерна.


ТОВ «Агроекспертсервіс»У нас працюють висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом у сфері лабораторних досліджень, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
Лабораторія «Агроекспертсервіс» працює над розширенням напрямків своєї діяльності, зокрема нещодавно окрім визначення посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки впроваджено дослідження якості ґрунту та налагоджено співпрацю з групою компаній
BIOENERGY по реалізації біопрепаратів, як для органічного так і для великотоварного сільгоспвиробництва.

Навігація порталу

Календар

«    Апрель 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Погода

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

ТОВ «Агроекспертсервіс»

Фотогалерея

Новини з AgroPortal.ua

Дослідження: Понад 50% людей помирають від неправильного харчування
Неповноцінне харчування спричиняє найбільшу кількість смертей у всьому світі. Більше ніж куріння, високий тиск та будь-який інший фактор ризику.

Мінагропрод запустив новий сайт
Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило тестову версію нового офіційного сайту зі зручним функціоналом та корисним контентом для усіх категорій користувачів.

AgroGeneration приступила до сівби кукурудзи
Посівна кампанія AgroGeneration ведеть повним ходом.

ДПЗКУ виводить на ринок соняшникову олію під своєю торговою маркою
«Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) у квітні розпочне продаж  під власним торговим знаком рафінованої соняшникової олії.

Експерт: Ціни на картоплю побили всі рекорди попередніх років
Зростання цін на картоплю в Україні в квітні призвело до зростання пропозиції картоплі виробництва Білорусь.

В Україні стартувала сівба кукурудзи
Українські аграрії станом на 10 квітня розпочали сівбу кукурудзи на зерно, яку проведено на площі 58 тис. га або 1% до прогнозу.