ТОВ «Агроекспертсервіс»

Ми партнери аграріїв та учасників ринку зерна у питаннях

контролю якості продукції рослинництва, що є запорукою

стабільного зростання врожаїв та високих фінансових

результатів.
ТОВ «Агроекспертсервіс»

ТОВ «Агроекспертсервіс» пропонує комплексний лабораторний аналіз посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки.
ТОВ «Агроекспертсервіс»

Лабораторні дослідження проводяться якісно та максимально швидко. Результати випробувань, після отримання, надсилаються замовнику на електронну адресу з подальшим відправленням оригіналу протоколу випробувань поштою.

ТОВ «Агроекспертсервіс»
ТОВ «Агроекспертсервіс» - лабораторія аграрного напрямку, яка в своїй роботі постійно впроваджує світовий досвід. Працює над освоєнням нових видів досліджень, необхідних для ефективної роботи агропідприємств та учасників ринку зерна.

ТОВ «Агроекспертсервіс»У нас працюють висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом у сфері лабораторних досліджень, які постійно підвищують свою кваліфікацію. Лабораторія «Агроекспертсервіс» працює над розширенням напрямків діяльності, зокрема в короткострокових планах, окрім визначення посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки, є впровадження досліджень якості ґрунту та виробництво біопрепаратів для органічного сільгоспвиробництва.

Навігація порталу

Календар

«    Квітень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Погода

Фотогалерея

Новини з AgroPortal.ua

Майже 2 млрд людей в світі залежать від імпорту їжі
Дослідники з Університету Аалто у Фінляндії вперше показали широкий зв’язок між дефіцитом ресурсів, демографічним тиском і імпортом продуктів харчування.

Українські вчені розробили «розумний» вулик
Українські вчені розробили унікальну технологію, яка дозволяє не лише спостерігати за роботою бджіл, а й управляти процесом збирання меду.

На вирощування традиційних культур йде більше гербіцидів, ніж на ГМО
Протягом останніх 25 років при вирощуванні традиційних, не-ГМ культур використовуються більше гербіцидів, ніж при вирощуванні ГМО.

В Україні побудують кілька кооперативних елеваторів
Перший український сільськогосподарський кооператив (ПУСК) планує будівництво декількох елеваторів.

Аграрії сіятимуть цукрові буряки ще півтора-два тижня
В Україні станом на 27 квітня засіяно 294 тис. га цукрових буряків — на 5% більше, ніж на аналогічну дату минулого року, і цей показник уже перевищує минулорічний.

Агрохолдинг Косюка розмістив 7-річні облігації під 7,75% (оновлено 12:45)
Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП), одне з найбільших агропромислових підприємств України, розмістив 7-річні єврооблігації на $500 млн під 7,75%.