ТОВ «Агроекспертсервіс»

Ми партнери аграріїв та учасників ринку зерна у питаннях

контролю якості ґрунту та продукції рослинництва, що є

запорукою стабільного зростання врожаїв та високих

фінансових результатів
ТОВ «Агроекспертсервіс»

ТОВ «Агроекспертсервіс» пропонує комплексний лабораторний аналіз якості ґрунту, посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки.
ТОВ «Агроекспертсервіс»

Лабораторні дослідження проводяться якісно та максимально швидко. Результати випробувань, після отримання, надсилаються замовнику на електронну адресу з подальшим відправленням оригіналу протоколу випробувань поштою.

ТОВ «Агроекспертсервіс»
ТОВ «Агроекспертсервіс» - лабораторія аграрного напрямку, яка в своїй роботі постійно впроваджує світовий досвід. Працює над освоєнням нових видів досліджень, необхідних для ефективної роботи агропідприємств та учасників ринку зерна.


ТОВ «Агроекспертсервіс»У нас працюють висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом у сфері лабораторних досліджень, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
Лабораторія «Агроекспертсервіс» працює над розширенням напрямків своєї діяльності, зокрема нещодавно окрім визначення посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки впроваджено дослідження якості ґрунту та налагоджено співпрацю з групою компаній
BIOENERGY по реалізації біопрепаратів, як для органічного так і для великотоварного сільгоспвиробництва.

Навігація порталу

Календар

«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Погода

Фотогалерея

Новини з AgroPortal.ua

Думки бізнесу щодо інвестиційного клімату розділились
Близько 40% топ-менеджерів вважають нинішній інвестиційний клімат в Україні нейтральним. Приблизно така ж кількість вважає його несприятливим.

Названо найбільші тренди 2020 року в агросекторі
Українські виробники агропродукції та продуктів харчування шукатимуть нові ринки збуту, великі агрокомпанії в найближчі роки ще більше вкладатимуться в інновації та фінансуватимуть стартапи, а також, ...

Законопроект про створення інфраструктури геоданих прийнято за основу
Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект про національну інфраструктуру геопросторових даних (№2370).

Deere & Company збільшила чистий прибуток на 30%
Американська компанія Deere & Company повідомила про чистий дохід у 2019 фінансовому році у розмірі $3,253 млрд порівняно з $2,368 млрд у 2018 році.

До кінця року уряд озвучить концепти політики в аграрній сфері
Вже в грудні будуть опубліковані концепти політики уряду з конкретними планами реалізації з чітко зафіксованими заходами і датами реалізації по всім цілям в аграрній політиці.

Україна знизила експорт цукру в рази
Експорт цукру у вересні-листопаді 2019/2020 МР склав 17 тис. т проти 139 тис. т за анлогічний період минулого року.