ТОВ «Агроекспертсервіс»

Ми партнери аграріїв та учасників ринку зерна у питаннях

контролю якості ґрунту та продукції рослинництва, що є

запорукою стабільного зростання врожаїв та високих

фінансових результатів
ТОВ «Агроекспертсервіс»

ТОВ «Агроекспертсервіс» пропонує комплексний лабораторний аналіз якості ґрунту, посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки.
ТОВ «Агроекспертсервіс»

Лабораторні дослідження проводяться якісно та максимально швидко. Результати випробувань, після отримання, надсилаються замовнику на електронну адресу з подальшим відправленням оригіналу протоколу випробувань поштою.

ТОВ «Агроекспертсервіс»
ТОВ «Агроекспертсервіс» - лабораторія аграрного напрямку, яка в своїй роботі постійно впроваджує світовий досвід. Працює над освоєнням нових видів досліджень, необхідних для ефективної роботи агропідприємств та учасників ринку зерна.


ТОВ «Агроекспертсервіс»У нас працюють висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом у сфері лабораторних досліджень, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
Лабораторія «Агроекспертсервіс» працює над розширенням напрямків своєї діяльності, зокрема нещодавно окрім визначення посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки впроваджено дослідження якості ґрунту та налагоджено співпрацю з групою компаній
BIOENERGY по реалізації біопрепаратів, як для органічного так і для великотоварного сільгоспвиробництва.

Навігація порталу

Календар

«    Вересень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Погода

Фотогалерея

Новини з AgroPortal.ua

Кошторис АЧС: $110 на свиноматку
Інвестиції виробників у боротьбу та профілактику африканської чуми свиней складають $43-110 на голову.

Мартинюк: Прогноз урожаю зерна зберігається, незважаючи на погоду
Міністерство аграрної політики і продовольства України зберігає прогноз врожаю зерна на 2017 рік на рівні 61-63 млн т, незважаючи на несприятливі погодні умови.

Бізнес закликав депутатів відкрити доступ аграріям до інноваційних ЗЗР
Американська торговельна палата в Україні та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) закликають депутатів Верховної Ради України якнайшвидше підтримати проект закону №6606  «Про ...

На Дніпропетровщині створять ягідний кооператив і побудують завод із заморожування
Агрофірма «Колос» почала освоювати новий напрям — вирощування малини. У планах — створення кооперативу, який об'єднає 200 га під нішевими та ягідними культурами.

Генпрокуратура закрила провадження проти Астарти
Генеральна прокуратури закрила кримінальне провадження проти дочірніх структур «Астарти» з огляду на відсутність складу правопорушення.

Названі лідери експорту української м'ясної продукції
Українські експортери у січні-липні 2017 р. виручили від продажу за кордон м«яса (яловичини, свинини та птиці) $299,17 млн, що у 1,5 рази більше, ніж роком раніше.