ТОВ «Агроекспертсервіс»

Ми партнери аграріїв та учасників ринку зерна у питаннях

контролю якості ґрунту та продукції рослинництва, що є

запорукою стабільного зростання врожаїв та високих

фінансових результатів
ТОВ «Агроекспертсервіс»

ТОВ «Агроекспертсервіс» пропонує комплексний лабораторний аналіз якості ґрунту, посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки.
ТОВ «Агроекспертсервіс»

Лабораторні дослідження проводяться якісно та максимально швидко. Результати випробувань, після отримання, надсилаються замовнику на електронну адресу з подальшим відправленням оригіналу протоколу випробувань поштою.

ТОВ «Агроекспертсервіс»
ТОВ «Агроекспертсервіс» - лабораторія аграрного напрямку, яка в своїй роботі постійно впроваджує світовий досвід. Працює над освоєнням нових видів досліджень, необхідних для ефективної роботи агропідприємств та учасників ринку зерна.


ТОВ «Агроекспертсервіс»У нас працюють висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом у сфері лабораторних досліджень, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
Лабораторія «Агроекспертсервіс» працює над розширенням напрямків своєї діяльності, зокрема нещодавно окрім визначення посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки впроваджено дослідження якості ґрунту та налагоджено співпрацю з групою компаній
BIOENERGY по реалізації біопрепаратів, як для органічного так і для великотоварного сільгоспвиробництва.

Навігація порталу

Календар

«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Погода

Фотогалерея

Новини з AgroPortal.ua

НБУ вперше за два роки знизив облікову ставку
Правління Національного банку ухвалило рішення знизити облікову ставку до 17,5% річних з 26 квітня 2019 року.

Прогноз: 7-8 цукрових заводів не запустяться у майбутньому сезоні
Виробництво цукру в наступному виробничому сезоні знизиться на 23-29% до 1,3-1,4 млн т. Працюватимуть 34-35 цукрових підприємств, порівняно з 42, які працювали в цьому сезоні.

Аграрний фонд отримав понад 6 млн грн чистого прибутку
Дохід ПАТ «Аграрний фонд» за підсумками І кварталу 2019 року склав 3,34 млрд грн, прибуток до оподаткування - 7,61 млн грн. Після нарахування податку на прибуток, чистий прибуток товариства склав ...

Аграрії засіяли більше третини площ соняшнику
Українські аграрії станом на 25 квітня засіяли ранніми ярими зерновими та зернобобовими культурами 2,1 млн га або 94% прогнозованої площі.

Думка: Україна відстає від розвинених країн за продуктивністю агросектора
Україна відстає від розвинених країн за рівнем продуктивності праці в сільському господарстві, незважаючи на досягнуті успіхи.

Число садівників, що претендують на дотації, зросло до 87
Комісія з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства Міністерства аграрної політики та продовольства Украиїни 23 квітня визначила претендентів на державну підтримку.