ТОВ «Агроекспертсервіс»

Ми партнери аграріїв та учасників ринку зерна у питаннях

контролю якості ґрунту та продукції рослинництва, що є

запорукою стабільного зростання врожаїв та високих

фінансових результатів
ТОВ «Агроекспертсервіс»

ТОВ «Агроекспертсервіс» пропонує комплексний лабораторний аналіз якості ґрунту, посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки.
ТОВ «Агроекспертсервіс»

Лабораторні дослідження проводяться якісно та максимально швидко. Результати випробувань, після отримання, надсилаються замовнику на електронну адресу з подальшим відправленням оригіналу протоколу випробувань поштою.

ТОВ «Агроекспертсервіс»
ТОВ «Агроекспертсервіс» - лабораторія аграрного напрямку, яка в своїй роботі постійно впроваджує світовий досвід. Працює над освоєнням нових видів досліджень, необхідних для ефективної роботи агропідприємств та учасників ринку зерна.


ТОВ «Агроекспертсервіс»У нас працюють висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом у сфері лабораторних досліджень, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
Лабораторія «Агроекспертсервіс» працює над розширенням напрямків своєї діяльності, зокрема нещодавно окрім визначення посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки впроваджено дослідження якості ґрунту та налагоджено співпрацю з групою компаній
BIOENERGY по реалізації біопрепаратів, як для органічного так і для великотоварного сільгоспвиробництва.

Навігація порталу

Календар

«    Червень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Погода

Фотогалерея

Новини з AgroPortal.ua

Колективу Мінагропроду представили нового держсекретаря
Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк сьогодні, 26 червня, представив держсекретаря міністерства Владислава Андронова.

Державі повернули елеватор на Чернігівщині
Вищий господарський суд України підтвердив рішення судів першої та апеляційної інстанції про повернення у державну власність хлібоприймального підприємства у Бобровицькому районі Чернігівської ...

Україна збільшила експорт борошна до 368,9 тис. т
Експорт українського борошна виріс з 83,5 тис. т в 2010 р. до 368,9 тис. т у 2016 р.

Жнива розпочалися у Миколаївській області
Сільськогосподарські підприємства Миколаївської області розпочали збирання ранніх зернових у 10 районах.

Молочний альянс вийшов на ринки Грузії та Азербайджану
Молочні продукти виробництва підприємств ГК «Молочний альянс» представлені в магазинах «Українські продукти» в Грузії та Азербайджані.

В Австралії створюють робота-фермера
Австралійський центр роботизованого зору у Квінслендському технологічному університеті створює робота, який допоможе в боротьбі з бур'янами і збиранні врожаю на полях.