ТОВ «Агроекспертсервіс»

Ми партнери аграріїв та учасників ринку зерна у питаннях

контролю якості ґрунту та продукції рослинництва, що є

запорукою стабільного зростання врожаїв та високих

фінансових результатів
ТОВ «Агроекспертсервіс»

ТОВ «Агроекспертсервіс» пропонує комплексний лабораторний аналіз якості ґрунту, посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки.
ТОВ «Агроекспертсервіс»

Лабораторні дослідження проводяться якісно та максимально швидко. Результати випробувань, після отримання, надсилаються замовнику на електронну адресу з подальшим відправленням оригіналу протоколу випробувань поштою.

ТОВ «Агроекспертсервіс»
ТОВ «Агроекспертсервіс» - лабораторія аграрного напрямку, яка в своїй роботі постійно впроваджує світовий досвід. Працює над освоєнням нових видів досліджень, необхідних для ефективної роботи агропідприємств та учасників ринку зерна.


ТОВ «Агроекспертсервіс»У нас працюють висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом у сфері лабораторних досліджень, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
Лабораторія «Агроекспертсервіс» працює над розширенням напрямків своєї діяльності, зокрема нещодавно окрім визначення посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки впроваджено дослідження якості ґрунту та налагоджено співпрацю з групою компаній
BIOENERGY по реалізації біопрепаратів, як для органічного так і для великотоварного сільгоспвиробництва.

Навігація порталу

Календар

«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Погода

Фотогалерея

Новини з AgroPortal.ua

У Європі створили перелік невідкладних заходів для продовольчої безпеки
Команда європейських вчених здійснилапротягом 2-х років всеосяжний аналізстосовно майбутнього харчовихпродуктів, харчування, сільського господарства та охорони здоров'я.

ЄБРР виділив МХП €25 млн на унікальний біогазовий завод
Європейський банк реконструкції та розвитку прийняв рішення виділити агрохолдингу МХП кредит у розмірі €25 млн на будівництво нового біогазового заводу у Вінницькій області.

ДФС: Понад 40% перевірок контрольованих операцій припадає на агросектор
Державна фіскальна служба України у період 2015-2017 рр. провела близько 50 перевірок контрольованих операцій, 43% з них — у гулузі експорту сільгосппродукції.

До парламенту подано законопроект щодо експортного ПДВ на олійні
У Верховній раді України зареєстрований законопроект, яким пропонується внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) операцій з ...

Мартинюк: Скасування експортного ПДВ на олійні можуть відкласти до вересня
Міністерство аграрної політики та продовольства проводить розрахунки впливу зміни режиму відшкодування ПДВ при експорті олійних культур.

Ринок агрострахування у 2017 році зріс на 30%
Ринок агрострахування в Україні з початку 2017 року зріс на 30%. Ці темпи збережуться і в наступному році.