ТОВ «Агроекспертсервіс»

Ми партнери аграріїв та учасників ринку зерна у питаннях

контролю якості ґрунту та продукції рослинництва, що є

запорукою стабільного зростання врожаїв та високих

фінансових результатів
ТОВ «Агроекспертсервіс»

ТОВ «Агроекспертсервіс» пропонує комплексний лабораторний аналіз якості ґрунту, посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки.
ТОВ «Агроекспертсервіс»

Лабораторні дослідження проводяться якісно та максимально швидко. Результати випробувань, після отримання, надсилаються замовнику на електронну адресу з подальшим відправленням оригіналу протоколу випробувань поштою.

ТОВ «Агроекспертсервіс»
ТОВ «Агроекспертсервіс» - лабораторія аграрного напрямку, яка в своїй роботі постійно впроваджує світовий досвід. Працює над освоєнням нових видів досліджень, необхідних для ефективної роботи агропідприємств та учасників ринку зерна.


ТОВ «Агроекспертсервіс»У нас працюють висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом у сфері лабораторних досліджень, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
Лабораторія «Агроекспертсервіс» працює над розширенням напрямків своєї діяльності, зокрема нещодавно окрім визначення посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки впроваджено дослідження якості ґрунту та налагоджено співпрацю з групою компаній
BIOENERGY по реалізації біопрепаратів, як для органічного так і для великотоварного сільгоспвиробництва.

Навігація порталу

Календар

«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Погода

Фотогалерея

Новини з AgroPortal.ua

Кожна п'ята вакансія в Україні — в агросекторі
Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, на 1 липня 2019 р. у порівнянні з аналогічною датою минулого року зросла на 13% та становила 93 тис. одиниць.

Посів рапсу під урожай-2020 пройшов екватор
Українські аграрії станом на 23 серпня провели збирання зернових та зернобобових культур на 10,0 млн га або 65% до прогнозу та намолотили 39,0 млн т зерна при середній врожайності 39 ц/га.

Агропродсервіс відправив 300 голів ВРХ в Ліван
Компанія «Агропродсервіс» днями відправила в столицю Лівану м. Бейрут 300 голів бичка української чорно-рябої, червоно-рябої і симентальської порід.

В LNZ завершили «зелені жнива»
Поголів'я великої рогатої худоби, що утримується на фермах агрофірми «Колос» (входить до LNZ Group), отримало річний запас силосу.

Урожайність соняшнику в Запорізькій області на старті вища за минулорічну
Сільгосппідприємства Запорізькох області обмолотили 928,6 тис. га зернових та зернобобових культур або 97% до плану.

Свята і АЧС штовхнули вверх закупівельні ціни на свинину
Третя декада серпня відзначилася підвищенням закупівельних цін на свинину.