ТОВ «Агроекспертсервіс»

Ми партнери аграріїв та учасників ринку зерна у питаннях

контролю якості ґрунту та продукції рослинництва, що є

запорукою стабільного зростання врожаїв та високих

фінансових результатів
ТОВ «Агроекспертсервіс»

ТОВ «Агроекспертсервіс» пропонує комплексний лабораторний аналіз якості ґрунту, посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки.
ТОВ «Агроекспертсервіс»

Лабораторні дослідження проводяться якісно та максимально швидко. Результати випробувань, після отримання, надсилаються замовнику на електронну адресу з подальшим відправленням оригіналу протоколу випробувань поштою.

ТОВ «Агроекспертсервіс»
ТОВ «Агроекспертсервіс» - лабораторія аграрного напрямку, яка в своїй роботі постійно впроваджує світовий досвід. Працює над освоєнням нових видів досліджень, необхідних для ефективної роботи агропідприємств та учасників ринку зерна.


ТОВ «Агроекспертсервіс»У нас працюють висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом у сфері лабораторних досліджень, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
Лабораторія «Агроекспертсервіс» працює над розширенням напрямків своєї діяльності, зокрема нещодавно окрім визначення посівних якостей насіння, якості зерна та продуктів його переробки впроваджено дослідження якості ґрунту та налагоджено співпрацю з групою компаній
BIOENERGY по реалізації біопрепаратів, як для органічного так і для великотоварного сільгоспвиробництва.

Навігація порталу

Календар

«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Погода

Фотогалерея

Новини з AgroPortal.ua

T.B.Fruit переносить з Польщі в Україну шокову заморозку овочів і фруктів
Група компаній T.B. Fruit планує в цьому році запустити шокову заморозку IQF овочів, фруктів і ягід на основному підприємстві в м.Городок Львівській області.

Аграрний фонд запускає форвардні контракти під дизпаливо
«Аграрний фонд» пропонуватиме аграріям укладати форвардні угоди під дизельне паливо.

Аграрії відмовляються від конопляного бізнесу. Експерт назвав причини
Посівні площі під технічними коноплями в Україні зменшуються з 2016 р. Саме тоді їх посіяли найбільше за період незалежності України — близько 3,5 тис. га.

Названо три сценарії відродження українського села
Україна у питанні розвитку сільської місцевості йде у тому ж фарватері, що й інші країни світу, майже не відрізняючись від європейських та пострадянських країн.

$50 млрд інвестицій, +40% ВВП: представлена стратегія економічного зростання
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства сьогодні, 17 лютого 2020 р., презентувало «Економічну стратегію: зростання через інвестиції».

Думка: Агрокліматичні умови цьогорічної зими сприяють розвитку хвороб і шкідників
Аномально тепла зима цього сезону не може не вплинути на стан посівів озимих культур. Тому до наслідків потрібно готуватися вже зараз.